Jaunumi

“Pasažieru vilciens” – “zaļākais” zīmols pasažieru pārvadājumos Latvijā

“Pasažieru vilciens” – “zaļākais” zīmols pasažieru pārvadājumos Latvijā. Tas noteikts ikgadējā aptaujā par sabiedrībā mīlētiem zīmoliem.

AS “Pasažieru vilciens” ir izsludinājusi konkursu par tiesībām izvietot reklāmu vilcienos

AS “Pasažieru vilciens” ir izsludinājusi konkursu par tiesībām izvietot reklāmu pasažieru vilcienos, kas tiek izmantoti pasažieru pārvadāšanai pa dzelzceļu.

Skolēnu grupām 50% atlaide braucienam uz Enerģētikas muzeju un Energoefektivitātes centru

Atbalstot izglītību un zinātkāri, AS "Latvenergo" un AS "Pasažieru vilciens" jaunajā mācību gadā turpina sadarbības projektu "Kāp vilcienā un dodies iepazīt enerģētikas vēsturi Ķegumā un energoefektivitāti Jūrmalā!"

"Pasažieru vilciens" saņem "Ģimenei draudzīgas darbavietas" statusu

No augusta Sabiedrības integrācijas fonda īstenotās programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” statusu ieguvusi arī AS “Pasažieru vilciens”. Šīs programmas mērķis ir sekmēt tādas darba vides kultūras attīstību Latvijā, kas ir empātiska, cilvēcīga un saprotoša.

Papildu vagoni Vienības braucienam Siguldā 3. septembrī

Šo svētdien, 3. septembrī, Siguldā norisināsies gada lielākais notikums Latvijas riteņbraukšanā – 33. "Elektrum" Vienības brauciens.

Papildu vilciens 26. augusta naktī uz Rīgu no Kauguru svētkiem

Ar daudzveidīgu izklaižu programmu 26. augustā tiks atzīmēti tradicionālie Kauguru svētki Jūrmalā.

Ar vilcienu uz nozīmīgākajiem katoļu baznīcas svētkiem Aglonā

Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku apmeklētāju ērtībai esam papildinājuši vilcienu kustības sarakstu ar diviem reisiem – vienu virzienā no Rīgas uz Aglonu, vienu atpakaļ.

Norīkots vilciens uz Rīgu no muzikālo ūdens strūklaku, gaismu, uguns un lāzeru uzveduma Ogrē

Šo sestdien, 12. augustā, Ogres estrādē norisināsies Baltijā lielākais muzikālo strūklaku, gaismu, uguns un lāzeru uzvedums "The 5th Element". Šova programmu papildinās muzikālais pavadījums un mūziķu priekšnesumi ar dziesmām no kino filmām un pasaulslaveniem skaņdarbiem. Tos izpildīs instrumentālās mūzikas grupa "Melo-M", dziedātāja Dināra Rudāne un grupa "Papīra lidmašīnas". Vakara īpašie mākslinieki, kas uzstāsies ar savu dziesmu programmu, ir grupa "Musiqq".

Papildu vilcieni Summer Sound festivāla apmeklētājiem Liepājā

4. un 5. augustā Liepājā jau vienpadsmito reizi notiks grandiozākais pludmales festivāls Baltijā “Summer Sound” .

No Liepājas uz Rīgu un atpakaļ katru dienu

No pirmdienas, 31. jūlija, atjaunos ikdienas vilcienu satiksmi starp Liepāju un Rīgu. To paveiks, pagarinot reisus maršrutā Rīga–Dobele līdz Liepājai. Pasažieri no Rīgas uz Liepāju varēs doties jau 31. jūlija vakarā, savukārt rīta reiss no Liepājas uz Rīgu būs pieejams no otrdienas, 1. augusta. Ņemot vērā pieprasījumu, svētdienās tiks izpildīti divi reisi katrā virzienā.
1 2 3 4 5 6 7 ... 46