Jaunumi

Goda ģimenes 11. un 18. novembrī vilcienā drīkst braukt bez maksas

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, un Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas simtu piektajā gadadienā, 18. novembrī, daudzbērnu ģimeņu locekļiem un ģimenēm, kuru aprūpē ir bērni vai pilngadīgas personas, kas nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ar invaliditāti, visos vilcienu maršrutos būs iespēja braukt bez maksas.

Pasažieri atzinīgi novērtē vilcienu satiksmi

Ar sabiedrisko transportu Latvijā kopumā apmierināti ir 69% tā lietotāju, savukārt pasažieru, kas izmanto vilcienu satiksmi, apmierinātība sasniedz 88%, atklāts sociālo un mediju pētījumu kompānijas “Kantar” veiktajā pētījumā.

Pasažieru paradumi, izmantojot vilcienu satiksmi

Vilciens pasažieriem rada kopīgu pieredzi un saikni, lai arī cik īsa tā būtu.

Izsludinām elektrovilcienu vagonu izsoli

27. oktobrī uzsākam elektronisku izsoli par mūsu ER2 un ER2T sērijas elektrovilcienu vagonu pārdošanu. Izsoles noslēgums noteikts 2023. gada 27. novembrī plkst.13.00.

Lapas uz sliedēm un sniegs ietekmē vilcienu kustību

Līdz ar rudens vējiem, lietavām un slapju sniegu dabā vērojams lapkritis. Arī uz sliežu ceļiem, kas daudzus kilometrus vijas caur mežiem, var pamanīt uzkritušās lapas, kas mitrumā maina braukšanas apstākļus vilcieniem, radot raksturīgo dzelzceļa “melno ledu”.

Pāreja uz ziemas laiku 29. oktobrī - griežam pulksteni atpakaļ

Kalendārs jau labu laiku vēsta, ka dzīvojam rudenī, un, kā ierasts, oktobra pēdējā svētdienā notiek pāreja uz ziemas laiku, pulksteņa rādītājus pagriežot par vienu stundu atpakaļ, tādēļ pastāv iespējamība uz ierasto vilcienu atnākt ātrāk.

Vairākos Aizkraukles virziena reisos elektrozonā vilciena biļetes kļūst dārgākas

Lai uzlabotu pasažieru komfortu nokļūšanai tālākos galamērķos un veicinātu Pierīgas pasažierus vairāk izmantot elektrovilcienus, dodoties vairākos dīzeļvilcienu reisos, A, B un C zonā jeb maršrutos dzelzceļa posmā Rīga-Lielvārde no 2023. gada 1. novembra biļetēm ir noteikta piemaksa 1,00 eiro apmērā.

25. un 26. oktobrī vakara vilcienu pasažierus maršrutā Sarkandaugava - Mangaļi pārvadās ar autobusiem

Sakarā ar remontdarbiem Sarkandaugavas stacijā nākamās trešdienas un ceturtdienas, 25. un 26. oktobra, vakarā pēc plkst. 17.30 ir veiktas izmaiņas Skultes virziena vilcienu sarakstos. Sešu vakara reisu virzienā no Rīgas un sešu reisu virzienā uz Rīgu pasažierus maršrutā Sarkandaugava - Mangaļi pārvadās ar īpaši norīkotiem autobusiem. Tos apkalpos ”Pasažieru vilciena” konduktori kontrolieri, braukšanai būs jāuzrāda iegādātās vilciena biļetes.

Par pieklājību vilcienā!

Ar uzsaukumiem vilcienos aicinām mūsu pasažierus ievērot pieklājības normas un labas manieres, radot patīkamākus braucienus citiem pasažieriem un mūsu darbiniekiem.

Brauc darbdienas vidū ar 20% atlaidi biļetēm!

Pasaule ir kā neierobežotu iespēju lauks! Esi entuziasts ar interesi un zināšanām kādā tēmā vai jomā? Ja neesi pakārtots laika rāmjiem un tevī ir aizrautība un dedzība apgūt jaunas vietas, tad izmanto iespēju uz fotomedībām, pārgājienu, gleznošanas vai jogas nodarbību brīvā dabā, slidošanu vai putnu vērošanu aizbraukt ar vilcienu par 20% lētāk!
1 2 3 4 5 6 ... 46