Jaunumi

Pilnīgs jaunums!

Visas biļetes derīgas uz biļetes norādītajā maršruta līnijā abu galapunktu vai zonu ietvaros abos virzienos, kā arī jebkuru biļeti var iegādāties iepriekšpārdošanā desmit dienas iepriekš - tādā gadījumā tā būs derīga uz biļetes norādītajā termiņā.

Veselības ekspresis 29.aprīlī devās uz Skulti!

Piektdien, 29.aprīlī, plkst.12.20 no Rīgas uz Skulti un atpakaļ uz Rīgu devās AS „Pasažieru vilciens” un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Veselības ekspresis, kurā topošie ārsti un veselības aprūpes speciālisti veica dažādas veselības pārbaudes vilciena pasažieriem un sniedza veselīga uztura padomus. 

Laivu karnevāls 2016!

 

Starptautiskā Džeza diena 2016 arī vilcienā!

 

Stādu gadatirgus Salaspils Nacionālajā Botāniskajā dārzā

Pavasaris tuvojas!

Dīzeļvilcienu modernizācijas projekts

2013.gada 22.augustā PV izsludināja atklātu konkursu „Par DR1A sērijas dīzeļvilcienu vagonu modernizāciju”. Konkursa uzvarētājs - uzņēmumu apvienība AS „VRC Zasulauks”, AS „Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca” un AS „Rīgas vagonbūves rūpnīca”. Kopumā tiks modernizēti 5 trīs vagonu sastāvi un 1 četru vagonu sastāvs, bet dīzeļvilcienu sastāviem ar 3 vagoniem tiks ierīkots paaugstināta komforta salons ar 16 vietām. Modernizāciju plānots pabeigt 2016.gada vidū, kad tiks saņemti pēdējie modernizētie dīzeļvilcienu sastāvi.  

No 2016.gada 1.aprīļa spēkā stājušies zonu tarifi

Katrs maršruts ir sadalīts 3-5 zonās, ar kuru robežām sīkāk varat iepazīties sadaļā "Zonas un starpzonas". Līdz ar šīm izmaiņām, mainījušās arī biļešu cenas - daudzviet braukšana ar vilcienu kļuvusi ievērojami lētāka! Brauciena cena zonu ietvaros veidojas summējot šķērsoto zonu skaitu, bet, ja brauciena sākuma vai galapunkts atrodas ārpus zonu tarifa darbības, brauciena cena ir tāda pati, kā līdz 1.aprīlim. Ar biļešu veidiem un ...

Gada enerģētiskais piedāvājums!

Vienreizējs piedāvājums skolēniem! Piedāvājam skolēnu grupām apmeklēt Ķegumā esošo AS "Latvenergo" Enerģētikas muzeju - vilcienu biļetēm līdz Ķeguma stacijai šī projekta ietvaros tiek piemērota 50% atlaide, bet ieeja muzejā būs bez maksas! Projekts uzsākts, lai popularizētu pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu un piedāvātu alternatīvu ierastajiem autobusa braucieniem, kas parasti tiek izmantoti skolēnu izzinošo vai izklaidējošo ekskursiju organizēšanai. Pirmais projekta sadarbības partneris ir AS "Latvenergo" koncerna Enerģētikas muzejs Ķegumā. Tā ir vienreizēja iespēja aizraujoši pavadīt dienu elektrības pasaulē un papildināt skolas solā iegūtās zināšanas arī muzejā. 

Lielisks piedāvājums visiem dabas mīļotājiem!

Salaspils Nacionālais botāniskais dārzs atrodas uzreiz pie Salaspils dzelzceļa stacijas, tieši tāpēc visērtākā nokļūšana tur ir tieši ar vilcienu. Lai saņemtu atlaidi botāniskā dārza apmeklējumam ir jāuzrāda attiecīgajā datumā derīga vilciena biļete. Derīgas ir visu veidu biļetes, gan vienreizējās, gan abonementa biļetes, galvenais, lai viens no galapunktiem ir Salaspils vai abonementa biļetē norādītājā maršrutā ietilpst arī Salaspils, piemēram, abonementa biļete Ogre-Rīga.  
1 ... 42 43 44 45 46