Īpašie piedāvājumi

 

Ar vilcienu uz Gulbenes un Madonas novadu

2024. gada tūrisma sezonā ikviens aizrautīgs ceļotājs ir aicināts baudīt īpašas brīvdienu ekskursijas Gulbenes un Madonas novadā, galamērķī nokļūstot ar vilcienu.

Klases ekskursijā ar vilcienu uz Kalsnavu

Latvijas valsts mežu Kalsnavas arborētums aicina doties klases ekskursijā ar vilcienu. Tas būs interesants piedzīvojums vilcienā uz neparasto kokaugu dārzu, dabas izziņas un noslēpumu atklāšanas vietu Vidzemes sirdī! Jaunkalsnavā jūs sagaida piedzīvojumiem un dažādiem izaicinājumiem pilna diena. Tā būs iespēja iepazīt Kalsnavas ciema vēsturi, kā arī AS "Latvijas valsts meži" (LVM) darbības virzienus – meža un dekoratīvo stādu audzēšanu un sēklu ieguvi.  Klases ekskursijas iespējamas sestdienās. Dienas plānā: darba uzdevumi ceļā līdz Kalsnavai, iesildošas aktivitātes, foto orientēšanās Jaunkalsnavas ciemā, garda maltīte, LVM kokaudzētavu iepazīšana, Kalsnavas arborētuma vides izziņas nodarbības, dalība radošajās darbnīcās.

Dodies ar vilcienu aizraujošos piedzīvojumos uz Gulbenes un Madonas novadu!

Ceļojums ar vilcienu ir lielisks veids, kā saviem brīvdienu ceļojumiem piešķirt neparastu pieredzi un doties aizraujošos piedzīvojumos, iepazīstot jaunas un līdz šim vēl neatklātas vietas Latvijā. 2023. gada tūrisma sezonā ikviens ir aicināts izbaudīt īpašas brīvdienas, dodoties ar vilcienu iepazīt Gulbenes un Madonas novadu.

Īpašas ekskursijas vilciena pasažieriem Gulbenes un Madonas novadā

Ceļošana ar vilcienu kļūst arvien populārāka. Jaunajā tūrisma sezonā ikviens interesents ir aicināts izmantot iespēju ar vilcienu apciemot divus gleznainus Vidzemes novadus – Gulbenes un Madonas – un izzināt šo novadu tūrisma piedāvājumu, dodoties īpašās ekskursijās.

Piejūras sajūtu ceļojums "Nēģu vilciens" Carnikavā

29. un 30. janvārī ikviens ir aicināts doties sajūtu ceļojumā ar “Nēģu vilcienu” uz Carnikavu, lai piedalītos stāstu takā “Klausies Carnikavu”, kas aizved uz Gardēžu Ciematu pie Novadpētniecības centra.

Kultūras mantojuma dienā 50% atlaide braucienam maršrutā Cirma-Zilupe

18. septembrī visi laipni gaidīti Ludzas novadā! Piedāvājumā plaša programma visai ģimenei nu jau sestajā tematiskajā dienā. Šoreiz tā ir veltīta dzelzceļa tēmai un sakrīt ar Eiropas Kultūras mantojuma dienām.

Muzikāli pārsteigumi vilcienos uz Ogri

Ieskandinot Ogres Pilsētas svētku pasākumus, 18., 19. un 20. augustā vilcienu pasažierus reisos Rīga – Daugavpils plkst. 07.31, Rīga – Aizkraukle plkst. 16.31, kā arī  Aizkraukle – Rīga plkst. 9.27 un 18.31 priecēs muzikāli pārsteigumi.

Ekskursiju dienas vilciena pasažieriem Madonā, Cesvainē un Gulbenē

Dodies ar vilcienu uz Madonu, Cesvaini un Gulbeni un izmanto īpašo piedāvājumu!

Brauc pēc emocijām!

Esam uzsākuši jaunu, īpaši "saldu" sadarbības projektu "Brauc pēc emocijām" ar SIA "Skrīveru saldumi"!

Īpašs piedāvājums vilciena pasažieriem ieejai Kalsnavas arborētumā

Viena no brīnišķīgām vietām, kas jums šovasar noteikti ir jāatklāj, ir “Latvijas valsts mežu” Kalsnavas arborētums. Tas ir viens no skaistākajiem Latvijas dārziem – dabas noslēpumu izzināšanas vieta, kur mierīgā gaisotnē aizvadīt dienu. Kalsnavas arborētumā iespējams iepazīt vairākus tūkstošus dažādu kokaugu no visas pasaules. Tā ir pasaule, kurā koku personībām ļauts spīdēt, atklājot savu tik dažādo dabu. LVM Kalsnavas arborētumā var sastapt burvju lazdas, tulpjukokus, parūkkokus, čūskegles, sniegpārslu kokus, korķa kokus, zīdkokus un vēl dažādus citzemju kokaugus, kas adaptējas šīs puses klimatiskajos apstākļos. Piedāvājumā ir individuālas un ģimeniskas pastaigas (bez mājdzīvniekiem), ekskursijas gida pavadībā, dendrologa konsultācijas, 25 m augsts skatu tornis, pastaigu takas, skuju koku labirints, atpūtas un pikniku vietas. Jūnijā īpaši krāšņi uzzied peonijas. To ziedēšanai par godu visu mēnesi gaidāmi īpaši pārsteigumi.

Iekāp vilcienā – izkāp botāniskajā dārzā

Botāniskais dārzs atrodas tieši tik tuvu – vien pāris soļu attālumā no Salaspils dzelzceļa stacijas!